Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Aktualności, Czwartek, 28 grudnia 2023
Zapraszamy do udziału  w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i ratownictwa SAWO skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) z branży BHP prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 6 miesięcy (na dzień złożenia wniosku).

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa odbędą się
w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. w Poznaniu.

Celem udziału w Wyjeździe jest wzmocnienie potencjału eksportowego firm z sektora MŚP z województwa lubelskiego oraz ekspansja MŚP na rynki zagraniczne, w tym wzrost ich potencjału eksportowego i rozpoznawalności w oparciu o zdiagnozowane kluczowe sektory stanowiące o konkurencyjności regionu, a także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez MŚP z regionu oraz zdobycie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia  21 stycznia 2024 r.

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych firm, które chcą  wziąć udział w targach wraz z wymaganą dokumentacją znajdą Państwo pod linkiem:

W przypadku pytań Zespół Oddziału Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera pozostaje do Państwa dyspozycji:

tel. 81/ 537 16 51; 81/ 537 16 15, email: gospodarka@lubelskie.plprzedsiebiorcy@lubelskie.pl

Wyjazd realizowany jest w ramach Projekt „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.7 Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych.